Szkolenia dla nauczycieli, pedagogów…

Stowarzyszenie Synergia

zaprasza do udziału w szkoleniach, warsztatach i kursach kwalifikacyjnych

 

Stowarzyszenie Synergia jest miejscem gdzie w profesjonalny i kompleksowy sposób przyczyniamy się do poszerzania wiedzy i umiejętności praktycznych naszych klientów. Z pełnym zaangażowaniem dążymy do tego, aby nasze kursy i szkolenia wpływały na stan Państwa wiedzy, ale i także poszerzały umiejętności praktyczne w zakresie różnych dziedzin aktywności pedagogicznej, psychologicznej, logopedycznej i nauk pokrewnych. Oferowane przez nas kursy przyczynią się do podniesienia Państwa kwalifikacji zawodowych, ale będą również stanowiły podstawę do zastosowania wiedzy teoretycznej w zajęciach praktycznych.

 

Zwiększanie kompetencji pracowników jest jednym z kluczowych warunków rozwoju przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy  SZKOLENIA NA ZAMÓWIENIE. Proponowane przez nas szkolenia wyjazdowe (realizowane w siedzibie zamawiającego) są doskonałym rozwiązaniem dla instytucji chcących przeszkolić swoich pracowników w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Forma szkoleń organizowanych wewnątrz firmy daje możliwość dopasowania zarówno zakresu merytorycznego jak i rodzaju metod szkoleniowych do Państwa potrzeb. Dodatkowym atutem naszych szkoleń jest możliwość ich organizacji także w formie zdalnej.

 

SZKOLENIA ADRESOWANE SĄ DO:

psychologów, pedagogów, logopedów, terapeutów, nauczycieli, trenerów, coachów, osób pracujących z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, studentów m.in. kierunków: psychologia, pedagogika oraz wszystkich osób zainteresowanych

Lista szkoleń, które realizujemy:

  • Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
  • Arteterapia w afazji i autyzmie
  • Diagnoza i terapia logopedyczna dziecka z niepełnosprawnością intelektualną i zespołem Downa
  • Trening Umiejętności Społecznych
  • Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym
  • Logopedyczne zabawy w grupach
  • Logorytmika
  • Stymulacja traktu ustno -twarzowego
  • Metoda dobrego startu

Jeśli są Państwo zainteresowani innym szkoleniem, które nie zostało tutaj wymienione prosimy o wiadomość, a postaramy się je zrealizować.

 

Szczegóły dostępne pod numerem telefonu 81 445 75 79 lub 696 299 477

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *